تاثیر آب و هوا در رفتار اسب

ساخت وبلاگ
چکیده : تغییرات آب‌وهوا بر رفتار اسب تأثیر می‌گذارد، بنابراین بهتر است وقتی‌که اسب وزش باد را احس... با عنوان : تاثیر آب و هوا در رفتار اسب بخوانید :

تغییرات آب‌وهوا بر رفتار اسب تأثیر می‌گذارد، بنابراین بهتر است وقتی‌که اسب وزش باد را احساس و یک روز بادی را پیش دارید، دم آن را در جهت باد قرار دهید تا سینه او سرما نخورد.
در روزهای گرم و آفتابی اسب ممکن است خواب‌آلود و بی‌حال باشد. اگر به هنگام سواری اسب تنبلی کرد با نچ نچ کردن و فشار ساق پا او را به جلو برانید اگر بازهم اطاعت نکرد آنگاه او را با ضربه شلاق تنبیه کنید، آن‌هم فقط یک‌بار.
اسب‌ها معمولاً در روزهای سرد شاداب‌تر از هر زمان دیگری هستند به‌ویژه وقتی از یک مکان گرم در یک روز سرد به هوای آزاد بیایند احساس چابکی و میل به جست‌وخیز زیادی دارند.
سعی کنید انرژی اسب‌ها را در یک روز سرد به‌درستی هدایت کنید، یورتمه رفتن کشیده بهترین روش برای تمرین آن‌هاست. البته برای آن‌ها راحت‌تر است که به‌جای یورتمه جست‌وخیز کنند.
سعی کنید رفتار اسب را در شرایطی خاص درک کرده و به خاطر بسپارید، داشتن چنین مواردی به هردوی شما در حل مشکلات کمک کرده و سواری لذت بخشی را برای هردوی تضمین می‌کند.

تاثیر آب و هوا بر رفتار انسان,تاثیر آب و آبلیمو در لاغری,تاثیر آب و هوا بر,تاثیر آب و هوا بر کشاورزی,تاثیر آب و هوا بر رنگ چشم,تاثیر آب و هوا بر شخصیت,تاثیر آب ولرم ناشتا,تاثیر آب و هوا بر خلق و خو,تاثیر آب و هوا بر زندگی انسان,تاثیر آب و هوا بر رنگ پوست,...
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : جمعه 9 مهر 1395 ساعت: 9:05