مدبر: واگذاری مجموعه‌های سوارکاری به استان‌ها خلاف قانون است

ساخت وبلاگ
چکیده : مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در رابطه با مجموعه‌های سوارکار... با عنوان : مدبر: واگذاری مجموعه‌های سوارکاری به استان‌ها خلاف قانون است بخوانید :

مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در رابطه با مجموعه‌های سوارکاری کشور، گفت: در حال حاضر ۱۷ نقطه کشور مجموعه سوارکاری وجود دارد که طبق مصوبه دولت ۱۸ سال پیش به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور واگذارشده است. طبق قراردادی که با فدراسیون سوارکاری داشتیم قرار بر این بود که بخش سخت‌افزاری و نگهداری اماکن بر عهده شرکت توسعه باشد و بخش نرم‌افزاری و برگزاری مسابقات مربوط به فدراسیون سوارکاری، اما از همان زمان تابه‌حال ما نتوانستیم با این ارگان هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم. به‌طوری‌که فدراسیون مدعی است که در کنار برگزاری مسابقات، نگهداری مجموعه سوارکاری نیز بر عهده فدراسیون است و این خلاف قانون است و نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم.

وی همچنین اضافه کرد: کل استان‌ها نیز مدعی دیگری درزمینهٔ مجموعه سوارکاری هستند و می‌گویند که مجموعه سوارکاری که در استان‌ها واقع هستند باید در اختیار استان‌ها قرار گیرند. ما مخالف این قضیه نیستیم، اما تا زمانی که استاندار استان‌ها لایحه‌ای به هیئت دولت ندهند تا مجموعه سوارکاری از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور جدا شود ما قانونا نمی‌توانیم کار را انجام دهیم. متأسفانه طی سالیان گذشته به خاطر این اختلاف‌نظرها ما نتوانستیم شرایط خوبی را در این زمینه داشته باشیم. حتی در منطقه آق‌قلا واقع در شهرستان گلستان که کورس باید در آن برگزار می‌شد این اتفاق رخ‌داده است و این مسئله باعث شده که در برگزاری کورس با مشکلات مواجه شده و برخلاف برنامه‌های فدراسیون دنبال و برگزار نشود.

...
نویسنده : بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 6 آبان 1395 ساعت: 22:58