اطلاعیه در خصوص برگزاری مسابقات اسبدوانی گلستان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

۳۰ آذر ۱۳۹۵
/
بسم الله الرحمن الرحیم
پیرو جلسه برگزار شده در حضور استاندار محترم گلستان جناب آقای دکتر صادق لو در خصوص بررسی نحوه برگزاری مسابقات اسبدوانی استان گلستان و نیز توافقات به عمل آمده فی مابین اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا مقرر گردید:

به منظور ارتقاء مسابقات اسبدوانی در سطح ملی و نظارت و هدایت فدراسیون در این امر مقرر شد کمیته اجرائی مسابقات اسبدوانی گلستان براساس پیشنهادات اداره کل و فدراسیون و با تأیید کمیته ملی اسبدوانی کشور منصوب و مسئولیت اجرای مسابقات را عهده دار شوند.
مقرر گردید برای هر یک از شهرستانهای گنبد کاووس و آق قلا و بندر ترکمن تقویم مسابقات براساس تقویم ورزشی فدراسیون و نیز اعمال نظرات استاندار محترم تدوین و ارائه گردد.
مقرر گردید کمیته ضد دوپینگ فدراسیون با هماهنگی کمیته اجرائی استان در خصوص نحوه نمونه گیری و ارسال نمونه به آزمایشگاه معتبر اقدام نماید.
با توجه به مسئولیت هیأت شهرستان گنبد در انعقاد قرارداد با شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و نیز مسئولیت این هیأت در قبال پرداخت کلیه هزینه های برگزاری مسابقه و جوایز ترتیبی اتخاذ گردد تا ضمن برگزاری هرچه مطلوبتر این مسابقات بیلان مالی تهیه و در اختیار مسئولین کمیته ملی اسبدوانی و علاقمندان قرار گیرد.
در خصوص سیستم نرم افزاری مقرر شد کمیته اجرائی با بررسی همه جانبه موضوع و مد نظر گرفتن صرفه و صلاح، موضوع را مکتوب به کمیته ملی اسبدوانی ارائه تا در صورت نیاز فنی به سیستمهای نرم افزاری دیگر مساعدت لازم صورت گیرد.
...
نویسنده : بازدید : 35 تاريخ : سه شنبه 3 اسفند 1395 ساعت: 2:23